Cena

175395
1175395
Novinka
Kavalo Vánoční káva 2023, směs výběrových káv, 100% Arabica
Směs výběrových zrnkových káv: 100% Arabica:50% Brazílie, Campo das Vertendes. Způsob zpracování: Naturální 100% Arabica (Catuai, Acaia, Mundo Novo, Yellow Catucai)20%...
od 295 Kč
 
Skladem
6 položek celkem

Dalšími faktory jsou například sběr pouze dostatečně zralých plodů, na který je potřeba pečlivý výběr a kontrola každého zrna. V neposlední řadě je důležitá taktéž péče, se kterou se následně zrna zpracovávají a přeměňují se na kvalitní zrnkovou výběrovou kávu.

Aby se zachovala kvalita sbíraného zrna je potřeba se ujistit, že se co nejrychleji zpracuje. Čím déle zpracování trvá, tím se určitými procesy a fermentací kvalita jednotlivého zrna snižuje.  Vychutnejte si výběrovou kávu z oblasti Brazílie, Peru, Kolumbie, Mexiko a Etiopie, kterou dovážíme přímo od farmářů. Zpracováním výběrové kávy se myslí odstranit dužinu společně se slupkou. Existuje spousta různých postupů a ty nejlepší způsoby bývají zároveň i ty nejdražší.

Přesně takovou kávu, která disponuje skvělou a unikátní chutí a náležitou vůní pak vybíráme pro e-shop s výběrovou kávou, kterou si vychvalují lidé po celém světě. Na našem e-shopu se můžete dočíst, jakého původu je ona výběrová zrnková káva, z jaké oblasti pochází, na jaké farmě byla pěstována, z jaké odrůdy pochází a v neposlední řadě také, jakým způsobem byly kávové zrna zpracovány. Jednoduše řečeno, celá historie zrna, než se dostane k Vám domů.

Zpět do obchodu