Nová kavárna v Ostravě - kavotéka KAVALO

Již 4.září 2023 otvíráme novou kavárnu v Ostravě Porubě. Nové Kavalo najdete nad Alšovým náměstím, kde bude stejně útulné prostředí, jako máme ve Frýdku-Místku. Interiér nám navrhla naše oblíbená architekta Marta a to se všemi stylovými prvky jako velký dubový stůl, jaké si další Kavalo Coffe House v Ostravě zaslouží.

Výběrová káva od farmářů

Nová kavárna v Ostravě Porubě nebude jen další kavárnou, ale krásným místem, kde připravujeme tu nejlahodnější výběrovou kávu, kterou tak milujete a už pravidelně nakupujete i na našem eshopu nebo si vychutnáváte ve stávající kavárně ve Frýdku. Výběrovou kávu odebíráme od farmářů z oblasti Brazílie, Peru, Honduras, Kolumbie, Etiopie a dalších lokalit. Chuťové profily mají dostatek variant, aby si každý našel tu pravou chuť, která mu vyhovuje a měl dostatek příležitostí objevovat nové.

Plněné Croissanty a slané Rollsy

Kavárna není jen o kávě a proto zde najdete sladkou i slanou nabídku od místních cukrářek a pekáren. Plněné Croissanty s čerstvými jahody, slaným karamelem, čokoládou a to není vše. Uvědomujeme si, že kavárna je hezkým místem, kde čas uteče jako voda a proto s chutí může přijít i malý hlad a malá nabídka pekáren nebo cukrářů určitě bude to pravé.

kavalo-coffee-house-croissant-2

Domácí limonády a vína

Přírodní limonády na bázi medu a bylin ze Slovenska patří k dalším oblíbeným nápojům, které doplňujeme o naturální vína z malých vinařství jako je Ondra Stávek z Prušánek. Limonády i vína můžete nicméně objednávat i on-line. Nabízíme bílá, oranžová i červená naturální vína. Přírodní limonáady zase s příchutí máty s tymiánem, zázvoru s citrónem, růže s ibiškem, klitorie s koriandrem, jalovce s chilly nebo medové coly.

Již září v Ostravě Porubě

Nezapomeňte na datum 4.září 2023, kdy otvíráme naši novou kavárnu. Navíc při objednávce první kávy od nás dostane druhou zdarma a to celý měsíc září. Dostupnost bude výborná, protože před kavárnou bude parkoviště a tak za námi můžete pohodlně dojet autem z Ostravy i okolí.

kavalo-coffee-house-vyberova-kava

Tom a Lucka

Tomáš Hybl se svou Luckou otevřeli první Kavotéku v roce 2019 a tento koncept Kavárny tak chtějí otvírat širší veřejnosti a Ostrava je na to skvělým místem. Kvalitní káva, hezké prostředí a celý sortiment, který má svůj příběh.

Budeme se těšit,

Tom a Lucka.

Zpět do obchodu