Cupping s pražírnou Karma Coffee 25.4. 2024 v Kavalo v Porubě, balíček 250gr výběrové kávy - dle vlastního výběru

3 hodnocení

Kdy: 25.4.2023 Od 17:00 (16:45) - 20:00. Kde: Kavalo Coffee House Poruba, Hlavní tř. 685, 708 00 Ostrava - Poruba

Duší a tělem Karma Coffee je Dorota a Michal. Pražírnu Karma Coffee založili v roce 2017 po návratu na Slovensko. Základní pilíře pražírny Karma Coffee jsou: Kvalita, vstřícnost a odbornost. Pomocí seminářů, přednášek, školení a formou cuppingů se snaží lidem nastavit jiný pohled na kávu, přiblížit rozmanitý a pestrý svět výběrové kávy. Při výběru káv se zaměřují hlavně na maximální čerstvost a proto svou nabídku pravidelně každé 3 měsíce obměňují na základě sezónních sklizní v různých koutech světa. Nakupují výhradně prémiové odrůdy Arabiky, které praží na 10 kg plynové pražičce Besca. Preferujeme styl pražení Omni roast, kdy nejvíc vynikne unikátní a jedinečná chuť kávy. Každá várka je před a po pražení pečlivě kontrolována a ručně balena. S Karma kávou reprezentovali Slovensko na London coffee masters, barista leguage v Budapešti, 2x jsme vyhráli Barista cup of Ostrava a získali 4 místo na Czech barista championship. Minulý rok se Karma Coffee stala zástupcem producenta kávy z Kolumbie - Forestgreen coffee, kde majitelé Elias a Shady Bayter byli nominováni mezi 6 nejlepších producentů kávy na světě v roce 2024.

Počet míst na cupping je omezen na 10-12 osob, vstupné 550 Kč, v ceně vstupného je občerstvení a jedno 250gr balení kávy prezentující se pražírny, dle vlastního výběru. Závazná rezervace online zakoupením kupónu na akci na www.kavalo.cz.

 

V ceně cuppingu je řízený cupping 6-8 druhů káv + jeden balíček kávy od prezentující se pražírny (250g), dle vlastního výběru.

550 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 931
Kategorie: Cuppingy, degustace a kurzy
Zpět do obchodu