The Barn Elida Geisha v kapslích, naturálně zpracovaná 100% Arabica

Neohodnoceno

The Barn, Elida Geisha, Panama. Naturální zpracování.
10 ks kapslí v balení, 5,5gr mleté výběrové kávy v jedné kapsli.
Vypraženo na espresso nebo ristretto.
Chuťový profil: Mučenka, jasmín, komplexní chuť.
 
Elida Estate Geisha je jednou z nejlepších káv z Panamy. Káva Geisha z této oceněné farmy se umístila na 3. místě v Best of Panama 2020. Jejich soukromá aukce v srpnu 2021 dosáhla nebetyčně vysokých cen přesahujících 4000 USD / lbs. Šílený. Ale šíleně dobrý. Rodina Lamastus má v průběhu let úspěšnou trajektorii a překonává několik rekordů; jejich káva je vždy spolehlivá, konzistentní a zaručená kvalita. Jejich 3 panství se jmenují Elida, El Burro a Luito. Všechny farmy se nacházejí v různých oblastech Panamské vysočiny, díky čemuž se každá liší svým jedinečným mikroklimatem a mikroorganismy, které je obklopují.
455 Kč
Skladem

Proč Výběrová káva v kapslích? The Barn chce dostat výběrovou kávu k co jak nejvíce lidem. Tři věci byly pro pražírnu velmi důležité, aby pro vás vymysleli perfektní kapsli, která:

1. Má skvělou chuť: Světlé pražení a důraz na chutě jednotlivých terroir jsou klíčem k vychutnání vysoké kvality výběrové kávy. Zrna pro kapsle se obvykle praží velmi tmavě. V pražírně The Barn našli způsob, jak využít světlé pražené kávové zrna do kapslí, abyste mohli mít ve svém šálku vysokou kvalitu a intenzitu chuť výběrové kávy.

2. Kompostovatelné kapsle: Pražírna The Barn se v minulosti nepřipojilia na trh s kapslemi, protože kapsle byly dustupné jen z mikroplastu a hlinikové folie, které končily na veřejných skládkách. Nyní, když našli způsob, jak k výrobě kapslí využít obnovitelné materiály (dřevní štěpku) a žádný mikroplast a hliník, rozhodla se pražírna The Barn nabídnout i svou výběrovku v kapslích. 

3. Skvělé kávy: Všechny The Barn kávy jsou jednodruhové výběrové kávy s původem z udržitelných kávových farem. Pražírna The Barn spolupracuje s farmami na osobním kontaktu, aby je motivovali a pozvedli jejich kvalitu. Na oplátku platí za tyto úžasné kávy férovou cenu. Často 3x více než ceny Fair Trade.

Doporučení:
Typ nápoje: The Barn kapsle doporučujeme používat pouze pro espresso nebo ristretto.
Stroje na kávu: The Barn kapsle lze použít na všech posledních kávovarech Nespresso. Následující stroje nejsou kompatibilní s našimi kapslemi: Nespresso Essenza, Nescafé Dolce Gusto, Tchibo Caffissimo, Nespresso Vertuo, Tassimo.

Kód Kód: 827
Kategorie: Výběrová káva v kapslích
Hmotnost: 0.15 kg