The Barn Daterra, (low-caf) Brazílie v kapslích, naturálně zpracovaná 100% Arabica

Neohodnoceno

The Barn, Daterra Reserve, Brazilie, Naturalní zpracování.
10 ks kapslí v balení, 5,5gr mleté výběrové kávy v jedne kapsli.
Chuť profil: Třešňová marmeláda, nugát, lahodná káva.
Vypraženo na espresso nebo risretto.
 
Daterra Reserve je vzácná odrůda s nízkým obsahem kofeinu. Daterra jsou nejvíce známí svými exkluzivními nanoloty a špičkovým výzkumem kávy v Brazílii. Arabica, Aramosa je odrůda s nízkým obsahem kofeinu, která obsahuje přibližně 50% kofeinu měně než běžné zrna arabik. Bez kompromisů na těle nebo chuti je to přirozený způsob, který vám umožní buď vypít více kávy za den, nebo je vhodná pro ty, kteří jsou citliví na kofein. Doporučujeme!

 

275 Kč
Skladem

Proč Výběrová káva v kapslích? The Barn chce dostat výběrovou kávu k co jak nejvíce lidem. Tři věci byly pro pražírnu velmi důležité, aby pro vás vymysleli perfektní kapsli, která:

1. Má skvělou chuť: Světlé pražení a důraz na chutě jednotlivých terroir jsou klíčem k vychutnání vysoké kvality výběrové kávy. Zrna pro kapsle se obvykle praží velmi tmavě. V pražírně The Barn našli způsob, jak využít světlé pražené kávové zrna do kapslí, abyste mohli mít ve svém šálku vysokou kvalitu a intenzitu chuť výběrové kávy.

2. Kompostovatelné kapsle: Pražírna The Barn se v minulosti nepřipojilia na trh s kapslemi, protože kapsle byly dustupné jen z mikroplastu a hlinikové folie, které končily na veřejných skládkách. Nyní, když našli způsob, jak k výrobě kapslí využít obnovitelné materiály (dřevní štěpku) a žádný mikroplast a hliník, rozhodla se pražírna The Barn nabídnout i svou výběrovku v kapslích. 

3. Skvělé kávy: Všechny The Barn kávy jsou jednodruhové výběrové kávy s původem z udržitelných kávových farem. Pražírna The Barn spolupracuje s farmami na osobním kontaktu, aby je motivovali a pozvedli jejich kvalitu. Na oplátku platí za tyto úžasné kávy férovou cenu. Často 3x více než ceny Fair Trade.

Doporučení:
Typ nápoje: The Barn kapsle doporučujeme používat pouze pro espresso nebo ristretto.
Stroje na kávu: The Barn kapsle lze použít na všech posledních kávovarech Nespresso. Následující stroje nejsou kompatibilní s našimi kapslemi: Nespresso Essenza, Nescafé Dolce Gusto, Tchibo Caffissimo, Nespresso Vertuo, Tassimo.

Kód Kód: 739
Kategorie: Výběrová káva v kapslích
Hmotnost: 0.15 kg