Talk show o kávě s Šárkou Bolatzkou a Janem Pirklem, cupping káv Climpson & Sons 27.6.2024 v Kavalo v Porubě, balíček 250gr výběrové kávy - dle vlastního výběru

5 hodnocení
Akce
WhatsApp Image 2024 05 30 at 19.58.48

Kdy: 27.6.2023 Od 17:00 (16:45) - 20:00. Kde: Kavalo Coffee House Poruba, Hlavní tř. 685, 708 00 Ostrava - Poruba

Šárka Vysogladová, dříve Bolatzká zastupuje v ČR anglickou pražírnu Clipmson & Sons. Založila Malé Café v Krnově, to už rok neprovozuje a nyní otvírá nový podnik s úplně specifickým zaměřením na výběrovou kávu, prodejnu, školu kávy a espressobar v jednom. Dlouhodobě úzce spolupracuje s pražírnou Climpson & Sons z Londýna a na cuppingu nám dá ochutnat vzorky z jejich produkce. Každoročně pořádá Krnov Coffee festival, největší festival Výběrové kávy Pod širým nebem. Letos proběhne 7. ročník, v sobotu 14.9. od 9 hodin. Šárka má čerstvě založenou rodinu, loni se vdala a společně s manželem Petrem mají dnes devíti měsíční Rozárku.

Celým talk show a cuppingem nás provede její kamarád a profesionální moderátor České televize Jan Pirkl. Jan Pirkl je dlouholetý člen redakce zpravodajství České televize. Působil tam jako editor, moderátor i redaktor, pracoval v krnovské redakci i v redakci zahraniční. Přes deset let také hraje a režíruje v Lidovém divadle, ochotnickém souboru v Krnově. Od loňského roku je na volné noze, mimo jiné má svou vlastní talk-show Jan Pirkl uvádí …

Počet míst na talk-show a cupping je omezen na 15 osob, vstupné 550 Kč, v ceně vstupného je občerstvení a jedno 250gr balení kávy prezentující se pražírny, dle vlastního výběru. Závazná rezervace online zakoupením kupónu na akci na www.kavalo.cz.

 

V ceně cuppingu je řízený cupping 6-8 druhů káv + jeden balíček kávy od prezentující se pražírny (250g), dle vlastního výběru.

550 Kč
Skladem

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 931
Kategorie: Cuppingy, degustace a kurzy
Zpět do obchodu