Sproud Barista hrachový nápoj

Neohodnoceno

Baristická edice rostlinného nápoje z hráškového proteinu. Bez laktózy, bez lepku a bez sóji. Plný vitamínů B12, B2 a D2. Objem: 1000ml.

Sproud Original Drink právě dostal sourozence! Tady je náš úžasný Sproud Barista. Víme, že Sproud v kávě chutná skvěle, tak proč nejít na vyšší úroveň? Ať už ho budete pěnit, nebo ne, Barista dává vaší kávě další WOW moment! Pěna ze Sproud barista je skvělá, takže vám doporučujeme, abyste ji zkusili napěnit, pokud je to možné.

Nová generace rostlinných mléčných alternativ nabízí v tomto odvětví zatím neprobádanou surovinu, hrách. Hrách patří k nejudržitelnějším zdrojům rostlinného proteinu, k jeho pěstování se totiž spotřebuje výrazně méně půdy a vody než při výrobě jiných rostlinných mlék např. z ovsa či mandlí. Navíc je v něm jen velmi nízký obsah cukru. Sproud má stejný obsah vápníku jako klasické kravské mléko, k tomu je obohacen o vitamíny D2, B2 a B12. Vyrobeno ve Švédsku s ohleduplností k naší planetě. 

 

95 Kč
Skladem

INGREDIENCE:
Voda, hrachový protein (2,5%), agávový sirup, řepkový olej, ovesný olej bez lepku, sůl, vitamin D3 (cholekalciferol), B2 (riboflavin) a B12 (kobalamin).

Kód Kód: 633
Jméno značky: Sproud
Kategorie: Bezlaktózové ml*ko Sproud
Hmotnost: 1.1 kg
Zpět do obchodu