The Barn Mococa, Brazílie v kapslích

Neohodnoceno

The Barn, Mococa, Brazilie, Naturalní zpracování.
1o ks kapslí v balení, 5,5gr mleté výběrové kávy v kapsli.
Chuť profil: Čokoláda, toffee, vanilka
Vypraženo na espresso nebo risretto.
 
Mococa je espresso z výběrové kávy, plně kofeinové. Tuto výběrovou kávu zpracoval FAF a pěstovali ji farmáři v údolí Alto Alegre v brazilské Mococe. Tito farmáři se zaměřují na pěstování a sklizeň kvalitních kávových zrn, které mají obzvláště jedinečné příchutě. Síť farmářů sdílí informace s cílem inovovat, vyvíjet se a vyrábět jedny z nejzajímavějších káv v regionu.
255 Kč
Skladem

Proč Výběrová káva v kapslích? The Barn chce dostat výběrovou kávu k co jak nejvíce lidem. Tři věci byly pro nás velmi důležité, abychom pro vás vymysleli perfektní kapsli:

1. Chuť. Chuť. Chuť: Lehké pražení a prožívání chutí jednotlivých terroir jsou klíčem k vychutnání vysokých kvalit speciální kávy. Tobolky se obvykle praží velmi tmavě. Našli jsme způsob, jak využít naše světlé pečeně v kapsli, abyste měli ve svém šálku vysokou intenzitu chuti.

2. Kompostovatelné kapsle: Důvodem, proč jsme se nikdy nepřipojili na trh s kapslemi, bylo jeho plýtvání. Nyní, když jsme našli partnera, který k výrobě kapslí používá obnovitelné materiály (dřevní štěpku) a žádný mikroplast, jsme ve hře.

3. Skvělé kávy: Všechny The Barn kávy jsou kávy jediného původu z udržitelných kávových farem. The Barn spolupracují s farmami na osobní úrovni, aby pozvedli jejich kvalitu. Na oplátku za tyto úžasné kávy platí férovou cenu. Často více než 3x více ceny Fair Trade.

Doporučení:
Typ nápoje: The Barn kapsle doporučujeme používat pouze pro espresso nebo ristretto.
Stroje na kávu: The Barn kapsle lze použít na všech posledních kávovarech Nespresso. Následující stroje nejsou kompatibilní s našimi kapslemi: Nespresso Essenza, Nescafé Dolce Gusto, Tchibo Caffissimo, Nespresso Vertuo, Tassimo

Kód Kód: 738
Kategorie: Výběrová káva v kapslích