The Barn Elida, Geisha, Panama v kapslích

Neohodnoceno

The Barn, Elida, Geisha, Panama, Naturalní zpracování.
1o ks kapslí v balení, 5,5gr mleté výběrové kávy v kapsli.
Chuť profil: Mučenka, jasmín, komplexní šálek kávy.
Vypraženo na espresso nebo risretto.
 
Elida Estate Geisha je jednou z nejlepších káv z Panamy. Káva Geisha z této oceněné farmy se umístila na 3. místě v Best of Panama 2020. Jejich soukromá aukce v srpnu 2021 dosáhla vysokých cen přesahujících 4000 USD / lbs. Šílené... Ale šíleně dobrá káva. Rodina Lamastusů má za ta léta úspěšnou trajektorii, která překonává několik rekordů; jejich káva je vždy spolehlivá, konzistentní a zajištěná kvalita. Jejich 3 statky se jmenují Elida, El Burro a Luito. Všechny farmy se nacházejí v různých oblastech panamské vysočiny, takže se každá navzájem liší svým jedinečným mikroklima a mikroorganismy, které je obklopují.
465 Kč
Vyprodáno

Proč Výběrová káva v kapslích? The Barn chce dostat výběrovou kávu k co jak nejvíce lidem. Tři věci byly pro nás velmi důležité, abychom pro vás vymysleli perfektní kapsli:

1. Chuť. Chuť. Chuť: Lehké pražení a prožívání chutí jednotlivých terroir jsou klíčem k vychutnání vysokých kvalit speciální kávy. Tobolky se obvykle praží velmi tmavě. Našli jsme způsob, jak využít naše světlé pečeně v kapsli, abyste měli ve svém šálku vysokou intenzitu chuti.

2. Kompostovatelné kapsle: Důvodem, proč jsme se nikdy nepřipojili na trh s kapslemi, bylo jeho plýtvání. Nyní, když jsme našli partnera, který k výrobě kapslí používá obnovitelné materiály (dřevní štěpku) a žádný mikroplast, jsme ve hře.

3. Skvělé kávy: Všechny The Barn kávy jsou kávy jediného původu z udržitelných kávových farem. The Barn spolupracují s farmami na osobní úrovni, aby pozvedli jejich kvalitu. Na oplátku za tyto úžasné kávy platí férovou cenu. Často více než 3x více ceny Fair Trade.

Doporučení:
Typ nápoje: The Barn kapsle doporučujeme používat pouze pro espresso nebo ristretto.
Stroje na kávu: The Barn kapsle lze použít na všech posledních kávovarech Nespresso. Následující stroje nejsou kompatibilní s našimi kapslemi: Nespresso Essenza, Nescafé Dolce Gusto, Tchibo Caffissimo, Nespresso Vertuo, Tassimo

Kód Kód: 740
Kategorie: Výběrová káva v kapslích