The Barn Daterra, (low-caf) Brazílie v kapslích

Neohodnoceno

The Barn, Daterra Reserve, Brazilie, Naturalní zpracování.
1o ks kapslí v balení, 5,5gr mleté výběrové kávy v kapsli.
Chuť profil: Třešňová marmeláda, nugát, lahodná káva.
Vypraženo na espresso nebo risretto.
 

Daterra Reserve je vzácná odrůda s nízkým obsahem kofeinu. Daterra jsou nejvíce známí svými exkluzivními nanoloty a špičkovým výzkumem kávy v Brazílii. Arabica, Aramosa je odrůda s nízkým obsahem kofeinu, která obsahuje přibližně 50% kofeinu měně než běžné zrna arabik. Bez kompromisů na těle nebo chuti je to přirozený způsob, který vám umožní buď vypít více kávy za den, nebo je vhodná pro ty, kteří jsou citliví na kofein. Doporučujeme!

 

275 Kč
Skladem

Proč Výběrová káva v kapslích? The Barn chce dostat výběrovou kávu k co jak nejvíce lidem. Tři věci byly pro nás velmi důležité, abychom pro vás vymysleli perfektní kapsli:

1. Chuť. Chuť. Chuť: Lehké pražení a prožívání chutí jednotlivých terroir jsou klíčem k vychutnání vysokých kvalit speciální kávy. Tobolky se obvykle praží velmi tmavě. Našli jsme způsob, jak využít naše světlé pečeně v kapsli, abyste měli ve svém šálku vysokou intenzitu chuti.

2. Kompostovatelné kapsle: Důvodem, proč jsme se nikdy nepřipojili na trh s kapslemi, bylo jeho plýtvání. Nyní, když jsme našli partnera, který k výrobě kapslí používá obnovitelné materiály (dřevní štěpku) a žádný mikroplast, jsme ve hře.

3. Skvělé kávy: Všechny The Barn kávy jsou kávy jediného původu z udržitelných kávových farem. The Barn spolupracují s farmami na osobní úrovni, aby pozvedli jejich kvalitu. Na oplátku za tyto úžasné kávy platí férovou cenu. Často více než 3x více ceny Fair Trade.

Doporučení:
Typ nápoje: The Barn kapsle doporučujeme používat pouze pro espresso nebo ristretto.
Stroje na kávu: The Barn kapsle lze použít na všech posledních kávovarech Nespresso. Následující stroje nejsou kompatibilní s našimi kapslemi: Nespresso Essenza, Nescafé Dolce Gusto, Tchibo Caffissimo, Nespresso Vertuo, Tassimo

Kód Kód: 739
Kategorie: Výběrová káva v kapslích