JSTE ZDE V KAVALU POPRVÉ? OCHUTNEJTE NAŠI NOVOU JARNÍ NABÍDKU VÝBĚROVÉ KÁVY A VYUŽIJTE JEDNORÁZOVOU SLEVU NA PRVNÍ "TEST" OBJEDNÁVKU, PŘED DOKONČENÍM OBJEDNÁVKY ZADEJTE SLEVOVÝ KÓD: TESTKAVY2021

Kavalo dárkové balení káva + Hario drip V60-02 + Huskee Cup 12oz

Dárkové balení Kavalo farmářské kávy + Hario V60-02 Drip, bílý + Hario papírové filtry (100ks) + Huskee Cup s víčkem, velký, béžový.
(V dárkové černé krabici se sušenou slámou.)

Kavalo, Hangadhi Village, Etiopie, 250g 
Výběrová káva, zrnková: 100% Arabica s původem. Způsob zpracování: Natural.
Pražení: Na filtr, Aeropress, Chemex nebo French Press.
Původ: Guji Highland, Farma: Hangadhi, Shakiso, 2100 m n.m. 
Chuťový profil: Borůvky, zelená jablka a luční med.

Hario V60 keramický trychtýř - bílý, Hario papírové filtry (100ks)
Chtěli byste začít s alternativními způsoby přípravy kávy, ale nevíte, co si vybrat? Hario V-60 Dripper je právě pro vás! Tento japonský výrobek vám umožní vytěžit maximum z vaší kávy jednoduchým a efektivním způsobem. Metoda filtru je skvělá zábava a umožňuje experimentovat s kávou. Překvapte své přátele bohatou chutí a vůní kávy a technikou její přípravy! Hario V60-02 umožňuje vařit 300 - 500 ml kávy najednou, což je větší hrnek nebo dvě menší porce. Tato keramická verze nabízí stylový design v několika barvách, díky čemuž je perfektní výzdoba každé kuchyně. Dále se vyznačuje velmi dobrou úrovní udržování tepla. Kónický tvar a speciální drážky na vnitřní straně kapátka zajišťují vynikající průtok vody. K přípravě chutné kávy potřebujete čerstvě mletou kávu vysoké kvality, filtr, svůj oblíbený šálek nebo konvičku a váhu. Vložte filtr do trychtýře a vložte jej na konvičku nebo větší hrnek, který používáte pro podávání kávy. Proces infuze trvá pouze 3 - 4 minuty. Další výhodou této metody je extrémně snadná údržba. Po použití jednoduše vyjměte filtr a trychtýř omyjte tekoucí vodou nebo v myčce nádobí.

Huskee Cup s víčkem, 12oz (355ml) - bežový
Přenosné Huskee Cup šálky na Café Latte nebo filtrovanou kávu  v béžové barvě. Vyrobené z recyklovaných kávových třešní. Elegantní praktický design. S víčkem pro snadné přenášení. 

1 400 Kč
Skladem

Kavalo Coffee - pečlivě vybírané výběrové kávy od farmářů z celého světa vypražené spolupracující rodinnou pražírnou. Hledáme zajímavé chutě, ochutnáváme desítky káv týdně, porovnáváme ceny, jsme v každodenním kontaktu s našim dvorním přažičem kávy. Přinašíme Vám unikátní výběrové kávy, pod které se podepisujeme. Kavalo Farmer Coffee - ať Vám chutná káva s příběhem! Pijte kávu jako víno - objevujte nové chutě, zajímavé farmáře, skvělou kvalitu.

Kód Kód: 329
Jméno značky: Kavalo Coffee
Kategorie: Dárková balení a Vouchery
Záruka: 6 měsíců od data pražení
Hmotnost: 1.1 kg